Seznam článků

Stylové zahradní osvětlení - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Zahrada není pouze místem, které vás zve k odpočinku nebo k účasti na společenských aktivitách. Skýtá zároveň nesčetné možnosti, jak si ji navrhnout podle svých vlastních nápadů. Rozmanitá kombinace rostlin, pohodlné posezení a osvětlení dělají atmosféru unikátní a domáckou. Voda může být proměněna ve fantastická umělecká díla, a to za použití cílených osvětlení jak nad vodní hladinou, tak i pod ní. Za soumraku nabízejí okouzlující hru světla a stínů.

Zdůrazněná krajina jezírka

S použitím zdrojů světla můžete objevit noční vzhled krajiny jezírka. Osvětlete si chodníky a okraj jezírka, zdůrazníte tak jeho tvar. Rákosí a trávy jsou osvětleny barvami a vytvářejí umělecké předměty, které zahradě propůjčují moderní nádech. Nebo si vyberte mezi scénáři osvětlení, které budou ladit k náladě zahradní párty.

Teplá bílá – nízká svítivost >

Teplá bílá – střední svítivost >

Teplá bílá – silná svítivost >

Barevné reflektory >

Fantastické vodní prvky a vodopády

V průběhu dne vytvářejí fontánky a vodopády v zahradě vzrušující místa. Přidáním LED osvětlení v noci budou světelné paprsky vypadat, že tančí na vodní hladině. S vodními prvky máte výběr mezi modely s integrovanými LED světly nebo bez nich. Fontánky mohou také kdykoliv zářit s reflektorem. Osvětlení vodopádu je optimálně navržené pro sortiment vodopádů od OASE a může být nainstalováno přímo na určené místo a neviditelně zapojeno.

Vodní prvky včetně osvětlení >

Osvětlení vodopádů >

LED osvětlení světelným kuželem pro fontánky >

Pramenité kameny a vnitřní fontánky

Dokonce i na nejmenších prostorech a bez jezírka jsou vodní prvky s akcenty osvětlení obzvláště efektivní. Od malých bublajících kamenů a fontánek až po světelné vnitřní fontánky nabízí sortiment OASE vždy ten správný reflektor.

Zdrojové osvětlení kamene >

Osvětlení fontánky >

Vnitřní osvětlení fontánky >

Harmonické osvětlení cestičky

Osvětlení nejenže přináší dekorativní prvek do zahrady, ale adekvátní osvětlení kolem cestiček a schodů zajistí, že se můžete bezpečně procházet skrz krajinu zahrady. Ať už jsou zapuštěné do dřevěných podlahových desek nebo namontované na stěně, ukáže vám teplé světlo cestu zahradou.

Instalační sada pro osvětlení cestičky >

Elegantní reflektory pro montáž na stěnu >

Osvětlení velkých objektů a ploch

S vysokou svítivostí a různými úhly svazku může být přitažena pozornost na vyšší objekty jako například stromy a sochy nebo na široké plochy. Nabízející dostatečné světlo vás místa pro útulné posezení a terasy zvou ke strávení dlouhých letních večerů u grilu a her v přírodním prostředí.

Osvětlení širokých ploch >

Osvětlení vysokých objektů > 

Čerpáno z oficiálních stránek Oase.com

Fotogalerie: Stylové zahradní osvětlení

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz