Seznam článků

Jezírka s osazením chovnými rybami – uklidňující síla - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Pěstování chovných ryb je více než jen koníček. Mnozí říkají, že se jedná o způsob života. Společně s mezinárodně proslulými odborníky v oblasti chovných ryb jsme vyvinuli ideální produkty, které vám umožní vytvářet optimální prostředí pro splnění vašeho snu o jezírku s osazením chovnými rybami.

Jezírko s osazením chovnými rybami nevyžaduje pouze vášeň, ale také ochotu vypořádat se se všemi aspekty kultury pro pěstování chovných ryb. To začíná uvědoměním si, že jezírko s osazením chovnými rybami je vodní útvar kompletně střižený rybám na míru. Jezírko s osazením chovnými rybami není symbolem společenského postavení. Odborná kvalifikace, nadšení a empatie neznají žádné společenské postavení. Pěstovat chovné ryby je především otázkou charakteru.

Čím více kapr japonský stárne, tím náročnější se stává jeho udržování. Průměrná délka života 60 let není v případě zkušených chovatelů neobvyklá. Chovné ryby mohou představovat vztah na celý život. Rychle se stávají důvěrnými a mohou být dokonce při krmení pohlazeny. U ryb je to obecně spíše vzácné a činí přímý kontakt pro nás lidi ještě mimořádnějším zážitkem.

Nedílnou a velmi důležitou součástí je kvalitní krmivo pro KOI a další okrasné ryby. Poté je zaručen přirozeně krásný růst, výrazné barvy a zdravý metabolismus – to vše nyní přichází společně s novým sortimentem krmiva Oase DYNAMIX.

Rozhodně ta nejlepší technologie pro vaše jezírko s osazením chovnými rybami.

Nadšení pro chovné ryby existuje po celém světe. Díky charakteristikám jim připisovaným a jejich symbolické síle jsou chovné ryby všude chovány ve velké úctě. U OASE k tomu přispíváme tím, že vám poskytujeme nejvyšší úroveň zajištění kvality pro naše technologie, nástroje a ošetření. S námi získáte dokonale odladěné komponenty na profesionální úrovni a samozřejmě vše z jednoho zdroje.

Nové produkty vlajkové lodi Oase ProfiClear Premium XL a Oase AquaMax Eco Titanium.

Modulární bubnový filtrační systém ProfiClear Premium XL je působivý svými inteligentními bezpečnostními funkcemi jako ochrana před přetečením a samočištění. Všechny funkce mohou být ovládány prostřednictvím osvědčeného systému Easy Garden Control (EGC). Přes chytrý telefon nebo tablet poskytuje informace o čisticích cyklech; úrovních odpadu; a teplotě. Kromě toho může automaticky poslat tísňové zprávy vámi zvolenému zahradníkovi nebo architektovi. V kombinaci s filtračními čerpadly na principu gravitace z řady AquaMax Eco Titanium je tedy pro jezírka s osazením chovnými rybami neporazitelným.

Čerpáno z oficiálních stránek Oase.com

Fotogalerie: Jezírka s osazením chovnými rybami – uklidňující síla

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz