Seznam článků

Vhodný filtr! - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Přemýšlíte o vybudování jezírka, vlastním kousku přírody, který bude jen Váš? Nechcete za pár let měnit nefunkční technologii?

O vybudování okrasného i koupacího jezírka už jsme se zmiňovali. V našich předchozích článcích jsme poměrně detailně popsali celý postup.  Dílčí kroky celého postupu jsou všechny stejně důležité, a pokud se v rámci úspory času, nebo peněz některé kroky vynechají, ušetřený čas i peníze jsou v konečném důsledku několikanásobně vyšší!

Nejčastější chybou je špatně naddimenzovaná filtrace, kdy se zákazníci orientují podle informací výrobců, kteří uvádí optimální množství vody v jezírku daleko vyšší, než je množství praxí ověřené.

Pokud své jezírko stavíte a máte předem stanovený rozpočet, přijďte se poradit, pomůžeme Vám zvolit vhodnou variantu filtračního systému. Pokud bude Vaše technologie poddimenzovaná (nevhodně zvolená), nebude jezírko radost, ale velká starost. 

Pokud již jezírko máte, vyzkoušeli jste všechny dostupné přípravky, a přesto máte vodu v jezírku neustále špatnou, pak nemáte vhodnou technologii. Vaše technologie je zřejmě určena pro menší objem vody, a proto není možné přefiltrovat všechnu vodu v jezírku. V důsledku toho vzniká skvěle prostředí pro všechny druhy řas, které se rychle množí a čistá voda v jezírku je jen nedosažitelným přáním.

Zázraky se nedějí a vhodně zvolená technologie je zkrátka nenahraditelná.

 

Důrazně doporučujeme:

  • Při výběru filtrace, nepočítat s doporučeným objemem vody, který pro danou filtraci uvádí výrobce.
  • Aby Vám filtrace správně fungovala, počítejte s ¼ uvedeného objemu jezírka. 

Tzn.: výrobce uvádí 10m3 a v praxi filtrace skvěle funguje na objem vody 2,5m3. Proto pokud máte jezírko o objemu 10m, nepořizujte si filtraci, která je výrobcem doporučena na 10m3. Při výstavbě našich realizací jezírek dimenzujeme technologii tak, aby objem filtru představoval alespoň 10% objemu jezírka. 

  • Naši zákazníci jsou spokojeni, jelikož naddimenzovaná technologie správně funguje a voda v jezírku je průzračně čistá s minimální péčí. Částku, kterou ušetříte za nedostatečně naddimenzovanou technologii, mnohonásobně převyšují výdaje spojené s jezírkovou chemii a dalšími prostředky, které zákazníci pořizují v domnění, že se jim podaří udržet vodu čistou. 

 

Na našem e-shopu již máme poměrně dostatečně označeno jak vhodně naddimenzovaný filtr zvolit pro dané jezírko.

http://www.jezirka-zahrada.cz/kategorie/filtry-filtracni-materialy/tripond-center-vortex-filtry

 Pro správný výběr technologie nás kdykoliv kontaktujte – tel. 731156600 M. Student.

Fotogalerie: Vhodný filtr!

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz