Seznam článků

Oase HighLine a StyleLine akvária – prémiová akvária - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Mnoho akvaristů oceňuje krásu a rozmanitost svých podvodních světů. Užívejte si klidu a harmonie, které akvárium vyzařuje a vytvořte si svůj vlastní podvodní svět.

Akvária jsou obohacující. Mnoho akvaristů oceňuje meditativní sílu jejich podvodních světů. Zdá se, že čas v těchto mikrokosmech běží pomaleji. Akvária by měla splňovat požadavky vysoce kvalitních designových předmětů a mohou být jednoduše integrována do vašeho životního prostředí. Váš maximálně individuální podvodní svět. Užívejte si klidu a harmonie, které vaše akvárium a jeho obyvatelé vyzařují. OASE design a technologie: akvária pro váš domov

Prémiová třída: HighLine akvária

HighLine akvária symbolizují maximální úroveň prémiových vodních světů. Design je charakterizován čistými liniemi. Na jedné straně nerozptyluje od vnitřního světa akvária a na straně druhé může být integrováno do téměř jakékoliv živé plochy. Stejně tak jako s designem, s námi nemusíte dělat žádné kompromisy týkající se řemeslného zpracování, vybavení a technologií. HighLine akvária mohou být individuálně nakonfigurována v pěti velikostech, třech barvách a od osvětlení až po filtry.

Chytré ovládání akvária: užívejte si více pohodlí

Naše sofistikované digitální ovládání akvária (Easy Aquarium Control, EAC) pro chytré telefony a tablety je digitální charakteristika dostupná pro všechna HighLine akvária. S funkcí EAC můžete ovládat všechna připojená zařízení od proudového čerpadla až po osvětlení. Vždy máte jasný výhled do svého podvodního světa, dokonce, i když jste na cestách. Navíc můžete veškeré poruchy okamžitě opravit. Zůstaňte chytří a zeptejte se na Easy Aquarium Control.

Nová kompaktní třída: StyleLine akvária

Nová OASE StyleLine akvária představují naše kompletní řešení - pro profesionály stejně jako pro začátečníky. Stejně jako u HighLine akvárií, akceptujeme pouze nejvyšší standardy designu, technologií a řemeslného zpracování. StyleLine akvária jsou k dostání ve dvou velikostech a dvou barvách a přicházejí jako kompletní sada včetně základnové skříňky, osvětlení, filtru a ohřívače.

Svět v akváriu od Konga až po Amazonku

Přiveďte přírodu do svého domova a udělejte z akvária malý ráj pro vás a vaše ryby. Naše vášeň pro vodní světy a vaše představivost vám umožní vytvořit svůj zcela osobní podvodní svět. S množstvím úniků, dekoračních sad a světel si můžete svědomitě znovu a znovu vytvářet různá podvodní životní prostředí. Můžete nastavit nejrozmanitější světelné a průtokové podmínky a kombinovat je spolu navzájem, abyste vytvořili výjimečné scénáře, jako například bouři v deštném pralese.

Nechte tam světlo být: chytré LED osvětlení

Správné světlo pro samostatné vodní světy je důležité pro rostliny a živočichy. Naše Classic osvětlení nabízí kompletní spektrum slunečního světla s konstantní teplotou barvy pro růst rostlin a spokojené ryby. Je zahrnuto všechno, od lampy až po svorku, vše připraveno k použití. S Premium osvětlením si můžete nastavit a ovládat individuální světelné efekty prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Třídy energetické účinnosti naší moderní LED technologie se pohybují mezi A a A++. Vodotěsná konstrukce, která chrání LED diody před vnějšími vlivy, je něčím, co děláme jako standard.

Dekorace a příslušenství

Dopřejte sobě a svým rybám nejen optimální technologii, ale také stylovou a obklopující podvodní scenérii. Vytvořte si tematické světy s odpovídajícími zadními stěnami, dřevy a rostlinami. Malý tip: ujistěte se, že rostliny jsou vhodné pro vaše živočichy. Lze zde najít pinzety a nůžky na rostliny stejně jako ostatní nářadí pro péči o jezírko.

Čerpáno z oficiálních stránek Oase.com

Fotogalerie: Oase HighLine a StyleLine akvária – prémiová akvária

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz