Seznam článků

Oase biOrb – designová akvária - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Malé říše divů nad vodní hladinou i pod ní. S biOrb AIR a biOrb WATER vyvinula OASE stylové designové předměty. Ve svých obývacích a pracovních prostorech můžete přidat velké akcenty, dokonce i na malých plochách.

Každý potřebuje ve svém každodenním životě klidné okamžiky. Často se oči dívají prvně na místo odpočinku. Ale ne všichni mají dobrý výhled z okna nebo prostor pro velké akvárium. Co takhle samostatný klid přírody, mikrokosmos, který se hodí na jakýkoliv stůl? biOrb AIR a biOrb WATER od OASE jsou stylové designové objekty. Někdy exotické nebo domácké, s osvětlením, pod vodou nebo na zemi, s živočichy nebo bez nich. Cokoliv si vyberete, bude mít vysokou kvalitu a jednoduché čištění. Užívejte si celý svět na první pohled.

biOrb WATER: Design s hloubkou

Ideální startovací bod

biOrb WATER může přidat působivý dotek kterémukoliv z vašich pokojů stejně jako kanceláři, ložnici nebo obývacímu pokoji. Můžete také ve svém biOrbu chovat malé ryby. biOrb přichází jako kompletní sada, takže je ideální, pokud jste začátečník nebo jako způsob představení chovu ryb vašim dětem.

Jedinečný design

Designy biOrbu znamenají, že se navzájem od sebe odlišují a odlišují se také od jiných akvárií. Chytrý design jim dává moderní estetický vzhled. Jak biOrb AIR, tak i WATER vám dávají přirozené prostředí na těch nejmenších místech. Stejně tak vypadají v procesu elegantně.

Šest různých designů - možnosti bez hranic

Jedinečné a inovativní designy biOrbu jsou dostupné v šesti stylech. Společně s dekoračními prvky výhradně k dostání pro biOrb WATER máte nekonečné možnosti pro svůj vlastní osobní design interiéru.

Filtr na odpad z ryb

Na dně všech akvárií biOrb je umístěn filtr. Tam se totiž přirozeně usazují nečistoty. Jednoduše řečeno filtr pracuje tam, kde je toho k filtrování nejvíce.

Vyrobeno z akrylátu Proč?

Akrylát je nesmírně odolný materiál, který se dokonce používá pro výrobu čelních sklech letadel. Je to také obzvláště čirý materiál, při 93% průhlednosti se jedná o nejprůhlednější známý materiál. Další výhodou akrylátu jsou jeho izolační vlastnosti. Tepelné ztráty jsou minimální, proto vyžaduje vytápění akvária biOrb vyžaduje méně energie.

 

biOrb LIFE

BiOrb LIFE inspiruje svými plynulými a elegantními liniemi. Tato verze je dostupná v různých velkostech a barvách. V závislosti na designovém provedení lze osvětlení ovládat v časových cyklech. Můžete si vybrat mezi různými barvami osvětlení. Kromě akrylátového akvária obsahuje kompletní sada LED světelnou jednotku, akvarijní čerpadlo, transformátor, provzdušňovací kámen, keramické médium a filtrační náplň. Tento designový objekt může být použit také jako akvárium.

biOrb FLOW

Designový objekt biOrb FLOW vám nabízí ucelený pohled. Tato verze je dostupná v různých velkostech a barvách. V závislosti na designovém provedení lze osvětlení ovládat v časových cyklech. Můžete si vybrat mezi různými barvami osvětlení. Kromě akrylátového akvária obsahuje kompletní sada LED světelnou jednotku, akvarijní čerpadlo, transformátor, provzdušňovací kámen, keramické médium a filtrační náplň. Tento designový objekt může být použit také jako akvárium.

biOrb CLASSIC

Designový objekt biOrb CLASSIC je jednoduchý a stylový. Tato verze je dostupná v různých velkostech a barvách. V závislosti na designovém provedení lze osvětlení ovládat v časových cyklech. Můžete si vybrat mezi různými barvami osvětlení. Kromě akrylátového akvária obsahuje kompletní sada LED světelnou jednotku, akvarijní čerpadlo, transformátor, provzdušňovací kámen, keramické médium a filtrační náplň. Tento designový objekt může být použit také jako akvárium.

biOrb HALO

Designový objekt biOrb HALO zaujme skrytou vodní hladinou. Tato verze je dostupná v různých velkostech a barvách. V závislosti na designovém provedení lze osvětlení ovládat v časových cyklech. Můžete si vybrat mezi různými barvami osvětlení. Kromě akrylátového akvária obsahuje kompletní sada LED světelnou jednotku, akvarijní čerpadlo, transformátor, provzdušňovací kámen, keramické médium a filtrační náplň. Tento designový objekt může být použit také jako akvárium.

biOrb TUBE

Designový objekt biOrb TUBE nabízí nerušený pohled v rozsahu 360 stupňů bez nepříjemných linií nebo hran. Tato verze je dostupná v různých velkostech a barvách. V závislosti na designovém provedení lze osvětlení ovládat v časových cyklech. Můžete si vybrat mezi různými barvami osvětlení. Kromě akrylátového akvária obsahuje kompletní sada LED světelnou jednotku, akvarijní čerpadlo, transformátor, provzdušňovací kámen, keramické médium a filtrační náplň. Tento designový objekt může být použit také jako akvárium.

biOrb LOOP

BiOrb LOOP vám poskytne zdánlivě prostorné akvárium na malé ploše. Díky svému jedinečnému oválnému tvaru je ideální do malého prostoru, kde byste si normálně akvárium neužili. Jeho ničím nerušený zážitek ze sledování může zarámovat velkolepou aquascape.

Dekorační sady

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Běžně se dekorace vždy skládají z dekorativního prvku, květin a/nebo rostlin a kamenů. Výběr ozdobných dekorací inspirovaných přírodou vaše akvárium biOrb rozzáří. Stačí si vybrat ty, které se vám líbí.

Podvodní svět

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Běžně se dekorace vždy skládají z dekorativního prvku, květin a/nebo rostlin a kamenů. Výběr ozdobných dekorací inspirovaných přírodou vaše akvárium biOrb rozzáří. Stačí si vybrat ty, které se vám líbí.

Kořenykameny

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Běžně se dekorace vždy skládají z dekorativního prvku, květin a/nebo rostlin a kamenů. Výběr ozdobných dekorací inspirovaných přírodou vaše akvárium biOrb rozzáří. Stačí si vybrat ty, které se vám líbí.

Květiny a rostliny

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Běžně se dekorace vždy skládají z dekorativního prvku, květin a/nebo rostlin a kamenů. Rostliny dodají půvab srdci vašeho akvária biOrb kolem probublávající trubice.

Korály

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Běžně se dekorace vždy skládají z dekorativního prvku, květin a/nebo rostlin a kamenů. Vneste si prostřednictvím výběru korálových dekorací do svého domova nádech Velkého korálového útesu. Stačí si vybrat to, co se vám líbí.

Podvodní tvorové

Akvárium biOrb je v případě, že je doplněno vhodnými dekoracemi, sladěno s interiérem. Pokud upřednostňujete individuálnější styl, dekorace může být naaranžována podle vašich preferencí. Podvodní světy se hemží životem. Zde je pouze výběr podvodních tvorů, kteří dokonale povznášejí akvária biOrb. Ať už se jedná o mořské ježky, hvězdice, mořské koníky nebo dokonce mušle – můžete si vybrat svého oblíbence.

Osvětlení

Stejně různorodé jako svět biOrb: osvětlení biOrb MCR vám nabízí velkolepé barevné efekty pouhým stisknutím tlačítka. Na výběr je celkem 16 různých barev. Úspora času a energie je s biOrb hračka, můžete si pohodlně vybrat předdefinovaná nastavení ze čtyř různých cyklů den-noc.

Čerpáno z oficiálních stránek Oase.com

Fotogalerie: Oase biOrb – designová akvária

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz