Seznam článků

Oase provzdušňovače jezírek - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Každá forma života potřebuje kyslík k dýchání, aby mohla růst a prospívat. Kyslík hraje podstatnou roli, zejména v zahradním jezírku, protože mnoho rozdílných forem života může obydlovat malý prostor. Tato rozmanitost ryb, rostlin a menších organismů spotřebovává velké množství kyslíku, zejména v průběhu letních měsíců.

Měli byste však také zajistit adekvátní výměnu kyslíku v zimě. Zamrzlé zahradní jezírko představuje pro ryby v jezírku značné nebezpečí; výměna kyslíku není možná na povrchu jezírka a přes hnijící zbytky rostlin může docházet k tvorbě nebezpečných plynů pod ledovou pokrývkou.

Oase AquaOxy

Flexibilní zásobování jezírek kyslíkem
Klasický provzdušňovač pro jezírka do objemu až 50 m³ nebo s vysokým osázením rybami. Vzduchové kameny zajišťují vysoce objemné, rovnoměrné rozptýlení kyslíku do vody skrz nově navržené kanálky pro vedení vzduchu (Oase AquaOxy).

Oase OxyTex/Set

Provzdušňovač jezírka a filtrační medium v jednom
Jedinečná kombinace provzdušnění, cirkulace vody a povrchu pro osídlení mikroorganizmů. Rozsáhlá plocha pro mikroorganismy, které podněcují rozkládání živin. Díky velkému povrchu a kyslíku navíc je možné celkovou kapacitu zvýšit až o 25 %. Se svým vzhledem podobným rostlinám je jezírkový provzdušňovač nepozorovaně začlenitelný do jezírka (Oase OxyTex).

Oase AirFlo

Silná kombinace provzdušňovače a fontány
Vysoce výkonný provzdušňovač a dekorativní plovoucí fontánka v jednom. Maximální zásobování kyslíkem pro velké vodní plochy. Jednoduchá instalace a rychlá změna kvality vody (Oase AirFlo).

Oase AquaAir 250

Řízené obohacování kyslíkem
Ukazuje svou plnou kapacitu, zejména v jezírkách chudých na kyslík, které nemají adekvátní průtok. Nastavitelná vstřikovací tryska pro řízený přívod kyslíku a tím hloubkové provzdušnění. Vysoce kvalitní design s filtračním košem odolnými vůči korozi (Aqua Air 250 LM).

Fotogalerie: Oase provzdušňovače jezírek

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Okružní 1064/16, Most 434 01
(šedá budova proti Baumaxu)


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod,
So: 8-12:00


Majitel a jednatel společnosti:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentka - e-shop - objednávky:
Michaela Tunklová
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz