Seznam článků

Oase biOrb AIR terária - prostor pro exotiku - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Každý potřebuje ve svém každodenním životě klidné okamžiky. Často se oči dívají prvně na místo odpočinku. Ale ne všichni mají dobrý výhled z okna nebo prostor pro velké akvárium. Co takhle samostatný klid přírody, mikrokosmos, který se hodí na jakýkoliv stůl? biOrb AIR a biOrb WATER od OASE jsou stylové designové objekty. Někdy exotické nebo domácké, s osvětlením, pod vodou nebo na zemi, s živočichy nebo bez nich. Cokoliv si vyberete, bude mít vysokou kvalitu a jednoduché čištění. Užívejte si celý svět na první pohled.

Mikrokosmos a designový objekt

Oase biOrb AIR od OASE je stylový a chytrý designový objekt. Malá sféra, která nabízí rostliny a dokonalý domov. Dokonce jste schopni pěstovat tropické a exotické rostliny, které mohou mít různé podmínky pěstovaní a vidíte je prospívat s vynaložením minimálního úsilí. Zároveň se váš individuálně navržený mikrokosmos stává designovým prvkem, který vyzařuje klid.

Potěšení s jednoduchou péčí

Oase biOrb AIR obsahuje dokonale zkoordinovanou techniku: zavlažování, filtrace, větrání, zamlžovací funkce k uchování vlhkosti a osvětlení - vše ovládání v automatizovaném 24hodinovém cyklu. Voda prostě potřebuje doplňování každých několik týdnů a výměnu filtru. Na oplátku si můžete užívat nádherného výhledu každý den, když mlha jemně zakrývá rostliny.

Čerpáno z oficiálních stránek Oase.com

Fotogalerie: Oase biOrb AIR terária - prostor pro exotiku

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz