Nabídka služeb - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Jarní spuštění a zazimování jezírek

Jarní spuštění a zazimování jezírek jsou v naší nabídce služeb nejžádanějšími pracemi. Při jarním spouštění se připraví jezírko na celou sezónu, vyčištěním filtru a dodáním startovacích bakterií. Dále je třeba zkontrolovat a uvést do provozu UV lampy a  výměnit zářivky. Odstranit řasy v jezírku, vysát nečistoty. Na přání klienta provádíme po zimě další potřebné práce kolem jezírka. výsledkem jarního spouštění by mělo být zajištění plné funkčnosti celého systému.

 

Následně po ukončení "jezírkové" sezóny proběhne konečná údržba před zimou. Zazimování jezírka je stejně důležité, jako jeho jarní spouštění. Zazimování zahrnuje práce jako je vypuštění potrubí a filtru, odstranění UV lamp ze systému, přendání vzduchování do mělkých zón. Jezírko je také před zimou třeba vyčistit, vysát napadané listí a další nečistoty. Voda by měla být v průběhu zimní sezóny čistá, lze tak předejít usazeninám a tvorbě hnilobných plynů, které vznikají rozkladem listí a usazených nešistot. Všechny tyto nežádoucí procesy vedou k narušení přírodní rovnováhy a jarní spouštění jezírka se tak výrazně zkomplikuje.

Někteří zákazníci s námi jen konzultují postupy, jiní si přejí, abychom všechny tyto činnosti zajistili my. Všem zákazníkům jsme připraveni pomoci

Pokud máte jakékoli dotazy, potřebujete se před zazimováním nebo spouštěním jezírka poradit, kontaktujte nás:  obchod@jezirka-zahrada.cz nebo tel. 731156600 M. Student. 

Fotogalerie: Jarní spuštění a zazimování jezírek

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12 hod., Ne: ZAVŘENO


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz