Kategorie e-shopu

RYCHLÁ
OBJEDNÁVKA

+420 725 923 654

Aktuální informace - Jezírka-Zahrady s.r.o.

Novinky pro rok 2020

Home pond Fosfoff pond - snížení fosfátů omezuje růst řas v jezírku.
Home pond Tester pH Pond - kapkový tester pH (120 měření).
Home pond Probiotic pond - probiotika zlepšují obranyschopnost ryb.

Pro letošní rok připravila firma Home pond novinku na nastartování jezírka přípravek Fosfoff pond. Při spuštění jezírka se do filtru dají startovací bakterie a do vody se aplikuje Fosfoff pond (který omezuje růst řas v jezírku). Odstraněním fosfátů se omezí růst řas v zahradním jezírku. Fosfor se do jezírka dostává při deštích, pylem, krmením ryb a jinými způsoby. Je to jeden ze stěžejních faktorů bujení řas v zahradním jezírku. Prostředek omezí růst a přebujení řas. V průběhu léta doporučujeme Fosfoff pond znovu dodat do jezírka, aby se zamezilo dalšímu růstu řas.

Hodnota pH vody v jezírku je velmi důležitý parametr, má vliv na celý biologický systém v jezírku. Pokud není hodnota pH vody v normě objevuje se mnoho problémů jak s kvalitou vody, tak zdravím ryb. Proto je vhodné pH měřit kvalitním testerem. A pro měření pH vody v jezírku je nejvhodnější nový kapkový Tester pH Pond. Firma zvolila kapkový tester oproti testovacím papírkům, protože papírky jsou nepřesné a mají velmi krátkou životnost. Kapkový pH tester vydrží na celou sezónu a pH vody v jezírku s jeho pomocí změříte až 120x.

Probiotika Home pond tvoří probiotické bakterie a vitamíny, které zlepšují obranyschopnost ryb vůči nemocem, a hlavně virům jako například KOI herpes virus či jarní virémie KOI kaprů, jež se nedají vyléčit. Je dokázáno, že probiotika předchází bakteriálním infekcím a snižují u ryb výskyt vnitřních parazitů a napomáhají lepší tvorbě ochranného slizu na povrchu těla ryb. Pravidelné dávkování bakterií Probiotic Pond jak přímo do vody či jako obohacení krmné dávky při krmení ryb, vede k celkové lepší kondici, větším přírůstům a vybarvení ryb. Ryby lépe zvládají přezimování a stresové podmínky jako velká letní vedra či snížení rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte a budeme se na Vás těšit v naší prodejně ve Skyřické ul. v Mostě.

Jezírka-Zahrady s.r.o.
Adresa prodejny (e-shop)
a korespondenční adresa:
Skyřická 104, Most 434 01


Sídlo firmy
M. Alše 2245/16, Most 434 01
IČ: 28751213, DIČ: CZ-28751213
Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem
Spisová značka: C 30863
Společnost s ručením omezeným
Pracovní doba: Po-Pá: 8-17:00 hod
So: 8-12:00 hod


Majitel společnosti / realizace:
Martin Student
mobil: +420 731 156 600
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

Asistentky/prodejna/e-shop objednávky:
Nevolat klienti PPL parceshopu!!
Michaela Tunklová/Jana Škorníková
mobil: +420 725 923 654
e-mail: obchod@jezirka-zahrada.cz

PPL parcelshop:
mobil: +420 704 173 006